עבודה בחו"ל

מפת אירופה

עבודה באירופה
כל סוגי העבודות במקום אחד!
משרות בכל רחבי העולם!
ייעוץ והכוונה מהמומחים בתחום!
בואו לעבוד בצורה חוקית ומקצועית!
מפת אירופה
מפת אירופה עשויה להיות כלי שימושי ויעיל לכל המגיעים לאירופה לשם טיול, לימודים, עבודה באירופה ועוד. לפניכם פרטים חיוניים על היבשת כמו מדינות אירופה ואזוריה! במידה ואתם עתידים לבקר באירופה מוטב שתכירו לעומק את יבשת אירופה על האזורים שבה ועל עריה המרכזיות, שהרי תמיד חשוב לדעת היכן בדיוק נמצאים ומה נמצא מסביב.

מפת אירופה - נתונים

אירופה היא היבשת השישית בגודלה מבין שבע היבשות הקיימות וחולשת על כעשרה מיליון קמ"ר. מבחינת כמות האוכלוסין היושב בה ניתן לומר כי הכמות גדולה מאחר ושמינית מאוכלוסיית כדור הארץ יושבים באירופה. מכאן שמבחינת אכלוס, לאחר אפריקה ואסיה, מדובר ביבשת השלישית בגודלה. מדי שנה מבקרים באירופה כ-480 מיליון אזרחים מכל העולם כשביניהם ישראלים. כמוזכר לעיל, ישראלים רבים מגיעים לשטחה של אירופה בענייני עבודה, טיול, לימודים וכד'. מהסתכלות על מפת אירופה ניתן להבין כי קיימים בה אזורים רבים כאשר לכל אזור מאפיינים משלו.

אזור אחד במערב אירופה נקרא האיים הבריטיים כאשר אזור זה מכיל את המדינות: אנגליה, אירלנד, סקוטלנד ווילס. כמו כן, במערב אירופה ניתן למצוא גם את צרפת, גרמניה, איטליה, אוסטריה, שוויץ ואת אזור מדינות הבנלוקס. המדינות באזור זה הן בלגיה, לוקסמבורג, והולנד. כמו כן, במערב אירופה נמצאות ספרד וכך גם פורטוגל הנמצאת באזור הקרוי האי האיבירי. פרט לאלו, המדינות הנורדיות כמו שבדיה, פינלנד ואיסלנד מצויות גם הן באזור המערבי של אירופה. מכאן שבשל המדינות המקסימות שבו, אזור המערב על מפת אירופה נחשב לאזור המבוקש ביותר באירופה בקרב ישראלים ואזרחים משאר רחבי העולם.

עם זאת, במזרח אירופה מצויות המדינות הבלטיות כמו אסטוניה, ליטא ולטביה. יתר על כן, מצויות במזרח גם מדינות קווקז ועוד. האזור המזרחי באירופה מאופיין כזול משמעותית מכל הבחינות בהשוואה למערב מאחר ומבוקש הרבה פחות. נוסף על כך, במרכז אירופה נמצא אזור מדינות וייסגראד בו ניתן לאתר את המדינות: הונגריה, פולין, צ'כיה וסלובקיה. בהקשר זה יש לציין כי בשל מיקומן הניטראלי יחסית, יש המייחסים את מדינות אלו לחלק המערבי ויש המייחסים אותן לחלק המזרחי.    

מדינות ראשיות באירופה

יש מספר מדינות וערים ראשיות מבחינת תעסוקה, כלכלה, תיירות ותרבות באירופה. אחת מהן היא צרפת ועיר הבירה שלה – פריז. מדובר בעיר שנוטה לרומנטיקה בצורה יוצאת דופן ורוויה באמנות ייחודית. כמו כן, מדינת אנגליה נחשבת למדינה ראשית וזאת בשל הרב תרבותיות הגואה בה כאשר הדבר בא לידי ביטוי בעיקר בבירתה – לונדון.

בנוסף, מדינה מרכזית שניתן למצוא על גבי מפת אירופה היא הולנד והעיר אמסטרדם שבשטחה הידועה בליברליות ובפתיחות שבה. יתרה מזו, על מפת אירופה ניתן למצוא את ספרד המהווה מדינה מרכזית בעיקר בשל העיר ברצלונה שבשטחה הידועה כאמנותית ביותר וכן, כמלאת חיים ועניין. המשיכו גלישה באתר וגלו עוד על המדינות הממוקמות על מפת אירופה ועל אופציות העבודה והטיול המסקרנות בהן.